Hello FIT! 2024

Hello FIT! je jednodenní úvod do studia, který pomáhá novým studentům se lépe zorientovat na FIT ČVUT a hladce přejít ze střední na vysokou školu. Čekají na vás přednášky, prohlídka fakulty či dejvického kampusu a v neposlední řadě také večerní afterpárty. Akci organizují členové fakultního studentského klubu FIT++ za podpory Ernst & Young.

Účast na akci je zdarma po předchozí registraci, registrovat se můžeš zde. Bez registrace se lze účastnit online.

9:15 - 9:30 - Atrium Nové Budovy ČVUT

Fiťákův kurz přežití

9:30 – 11:00 - Tak jsem FIŤák, co teď? Začátek studia je složitý a má velký vliv na další průběh. Pomůžeme vám se rozkoukat, pochopit vysokoškolské prostředí a ukážeme vám, kde najít všechny potřebné informace.

Jak nevyletět

11:15 – 12:00 - Přechod ze střední na vysokou školu dokáže nejednoho studenta pěkně potrápit. Dozvíte se jak se učit, skloubit školu s volným časem a přitom se z toho všeho nezbláznit.

Fiťákovo bloudění + oběd

12:00 – 17:00 - Hra, při které poznáte celý kampus Dejvice, seznámíte se s zájmovými kluby a jinými organizacemi v rámci ČVUT a ještě si přitom stihnete dát i oběd! Všechny podstatné detaily se dozvíte v den akce.

Afterpárty

Od 17:00 - Afterpárty v grillcentru na Strahově! Nezapomeňte si hotovost a ideálně i vlastní kelímek! Šetříme přírodu.